REGULAMIN

REGULAMIN DLA ZAJĘĆ WYMAGAJĄCYCH REZERWACJI 

 

Na zajęcia należy się zapisywać online. W razie problemów z tą formą rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny lub SMS pod nr 697581746.

 

Zajęcia można ODWOŁAĆ do 5 godzin przed zajęciami.

 

Karnety ważne są przez 5 tygodni licząć od daty zakupu (wyjątek stanowią bony prezentowe).

 

Zapisywać się można do 2 godzin przed zajęciami, w przypadku kiedy 2 godziny przed zajęciami będzie zapisanych mniej niż 3 osoby, zajęcia nie odbędą się. Prosimy o sprawdzanie ilości zapisanych osób przed zajęciami.

 

Przychodząc na zajęcia należy mieć wykupiony (aktywny) karnet, lub wykupione pojedyncze wejście.

 

Jeżeli nie zdążysz wykorzystać karnetu w ciągu 5 tygodniu od daty zakupu mozesz w tym czasie odrobić zajęcia przychodząc na OPEN, lub inne z tej samej kategorii cenowej, lub nizszej.  

 

Klienci z kartami FITprofit, muszą wpłacić kaucje w wysokości 29 zł, kaucja ta jest zwrotna pod warunkiem odwoływania zajęć w terminie, oraz przestrzegania regulaminu.

 

W przypadku jeżeli dni wolne od pracy wypadają w tygodniu karnety zostają przedłużone o tyle dni, ile zamnknięte jest studio.

 

JAK NALEŻY SIĘ ZAPISAĆ:

Należy sie zarejestrować, zalogować, a następnie przejść na odpowiednią datę na grafiku i kliknąć w interesujące nas zajęcia. Nastepnie, jeżeli masz aktywny karnet, należy wybrac odpowiednią opcję np. POLE DANCE 30 zł (w przypadku pierwszych zajęć należy kliknąć opcję PIERWSZE ZAJĘCIA PD) i kliknąć REZERWUJ.

Płatności za zajęcia bądź karnet należy dokonać na recepcji przed zajęciami - płatność gotówką lub przedpłata na konto podane w zakładce KONTAKT.

 

Rezerwacje, karnety oraz udostępnione dane można sprawdzić w zakładce MOJE DANE, MOJE REZERWACJE, MOJE KARNETY. 

Zarówno rezerwacje jak i odwoływanie rezerwacji odbywa się przez strone www.acropole.pl przez panel klienta (należy być zalogowanym, żeby widzieć tą opcję), bądź telefonicznie pod nr 697581746.

W momencie niezgłoszenia wyjazdu na urlop, dłuższej nieobecności, czyli chęci zawieszenia karnetu oraz niepojawienia się na zajęciach bez takowej informacji, zajęcia, na których kursant się nie pojawił zostają odbite z karnetu.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO
1.Dla bezpieczeństwa i komfortu wszystkich uczestników zajęć, każdy uczestnik zobowiązany jest do zaopatrzenia się we własnym zakresie w strój oraz obuwie odpowiednie do wybranego rodzaju zajęć.
1.1 Strój pole dance – krótkie spodenki, koszulka na ramiączkach (lub nagi tors dla mężczyzn), brak obuwia, na rozgrzewkę można wziąć ze sobą dres.
1.2 Strój na stretching – jak wyżej albo można przyjść w czymś w czym jest wygodnie – dres, legginsy z koszulką itp., nie może to być strój, w którym się przyszło.
2. Na sale, w których odbywają się zajęcia można wejść wyłącznie w obuwiu zmiennym, odpowiednim do wybranego rodzaju zajęć lub bez obuwia jeśli nie ma ku temu przeciwwskazań i osoba prowadząca zajęcia wyrazi na to zgodę.
3. Studio nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki uczestników zajęć (np. kontuzje, urazy) powstałe na terenie gdzie odbywają się zajęcia. Przystąpienie do zajęć jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
4. Przed wykupieniem karnetu każdy kursant powinien we własnym zakresie skontrolować stan zdrowia oraz dowiedzieć się o ewentualnych przeciwwskazaniach do uczestnictwa w zajęciach ruchowych 
4.1. Kursant powinien informować instruktora o ewentualnych kontuzjach i innych przypadłościach, które mogą spowodować ograniczenia ruchowe, tak by instruktor mógł nawet podczas zajęć grupowych dostosować poziom ćwiczeń do bieżącego stanu zdrowia kursanta
5. Za rzeczy wartościowe pozostawione bez kontroli na terenie miejsc, gdzie są prowadzone zajęcia, nie ponosimy odpowiedzialności.
6. Uczestnik ma prawo by cenne lub osobiste rzeczy zabrać ze sobą na salę, w której odbywają się wykupione przez niego zajęcia. 

 

 

 

 

KARNETY moga zostać zawieszone w przypadku:

- Potwierdzona przez lekarza kontuzja
- Wcześniejsze zgłoszenie nieobecności (wyjazd, wakacje) jest możliwość zawieszenia karnetu na konkretny okres, ale pod warunkiem zgłoszenia przed planowaną nieobecnością

 

 


Kiedy Acro Pole ma prawo ZABLOKOWAĆ robienie REZERWACJI:

W przypadku naruszania regulaminu. W celu wyjaśnienia sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny: 697581746.

 

Jezeli nie macie możliwosći zarezerwować terminu, lub odwołać rezerwacji, prosze o wysłanie SMSa. Odwoływanie poprzez SMSa obowiązuje do regulaminowych 5 godzin przed zajęciami. Kontakt tel w przypadku odwołania rezerwacji to ostateczność, preferuje się rezerwacje on-line.

 


Jeżeli coś nie jest zrozumiełe lub jest z czymś problem to prosze o tel. Lepiej zapytać niż się błędnie domyślać!

Kasia 697581746

 

 

Pamiętaj, Przychodząc do Studio Acro Pole akceptujesz regulamin zamieszczony powyżej.