FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Karnet beztreminowo można zwiesic w przypadku kontuzji, lub innego wypadku losowego. 

 

Jak to zrobić?

Należy napisać maila na acropole.rzeszow@gmail.com w treści

 

Imie i nazwisko

Termin od kiedy do kiedy mamy zatrzymać Twój karnet (maksymalnie 14 dni)

w temacie piszemy "zawieszenie karnetu i Twoje nazwisko"

 

Karnet zostanie przez nas zawieszony, natomiast automatycznie będzie aktywny po dacie określonej przez Ciebie. Wszystkie informacje będą dostępne w Twoim panelu klienta.

Nasz system zapisów nie wymaga rezerwacji telefonicznej, lub co więcej nie wymaga osobstej obecności na recepcji. Na zajęcia można się zapisać za pośrednictwem strony internetowej.
W przypadku zajęć na które wymagane są rezerwacje, należy zarejestrowaś sie poprzez strone, utworzyć konto. Jeżeli nie posiada się aktywnego karnetu trzeba opłacić rezerwacje, lub pełny karnet.  W przypadku osób które sa zapisane na zajęcia po raz pierwszy należy opłacić rezerwacje poprzez payu do 24 godzin od momentu rezerwacji. Zajęcia można odwołać najpóżniej 5 godzin przed zajęciami.\

 

Jeżeli opłaciłaś już karnet a chcesz zarezerować nalezy podczas wyboru sposobu rezerwacji wybrac opcje "pole dance 25 zł" ale nie płacić. Zarezerwowane zajęcia zostaną ściągnięte z karnetu.

 

 

 

Wszystkie informacje dotyczące poszczególnych zajęc podane sa w zakładkach konkretnych stylów. Uczestnicząc w zajęciach- akceptujesz regulamin. Regulamin dostepny jest w siedzibie firmy, oraz na stronie www.acropole.pl

 

Na zajecia Pole Dance należy ubrać krótkie spodenki, oraz koszulke na ramiączkach. Cwiczymy bez skarpetek i butów. Nalezy pamiętać aby w dniu zajęc nie smarowac się balsamem.

 

na zajęcia EXOTIC należy ubrać się w leginsy, można zabrac ze soba buty na koturnie, lub szpilki albo tańczyć w skarpetkach.

 

 

Prosimy o kontakt telefoniczny : 697581746

W przypadku kiedy nie ma się dostępu do internetu należy wysłac sms na nr 697581746 w tresci, imie i nazwisko, data i godzina wypisania z zajęc. Jeżeli grafik nie działa również obowiązuje 5 godzinny termin odwoływania rezerwacji. W przypadku odwołania rezerwacji później niz na 5 godzin przed zajęciami wejscie z karnetu lub zaliczka zostają pobrane. 

Tak, w tym celu należy załozyc konto na stronie, opłacić wybrany karnet, oraz napisac maila acropole.rzeszow@gmail.com

Prosimy o podanie:

 

 

  • imie i nazwisko wpłacającego, oraz nr telefonu
  • imie i nazwisko osoby na którą ma byc wystawiona karta, oraz nr telefonu.
  • adres do wysyłki,
  • data do kiedy ma dotrzec karta

 

Karty wysyłamy poczta tradycyjną, data wazności takiej karty liczy się wyjątkowo od daty pierwszego wejscia. 

Póki co karta Multisport nie jest u nas akceptowana. Współpracujemy jedynie z Fit profit i Fit sport.

Tak, należy wtedy przedstawic pisemna zgodę opiekuna/rodzica na uczestnictwo w zajęciach. Zgoda musi być przyniesona na pierwsze zajęcia.

Najmlodsze uczestniczki zajęc mają 12 lat.